Asociația Acțiune pentru Tineri

Burse pentru copiii care practică sport de performanță

Status: Fundraising

Susținem tinerii sportivi de performanță care au obținut la școală rezultate bune și foarte bune, al căror parcurs depinde în mod incontestabil de modul în care ne implicăm.

[ Show more ]
0% Complete

Sumă:

Galantomi:

Donații:

Target:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Proiectul nostru își propune să sprijine tinerii talentați care jonglează cu două pasiuni extraordinare: sportul de performanță și excelența academică. Copiii și tinerii noștri nu numai că se evidențiază în competițiile sportive, ci și în sala de clasă, obținând rezultate bune și foarte bune.

Noi credem cu tărie că aceste realizări merită să fie recunoscute și susținute. Prin strângerea de donații, dorim să oferim acestor tineri o șansă mai mare de a-și dezvolta abilitățile și de a-și urma visurile. Fondurile colectate vor fi direcționate către susținerea antrenamentelor, echipamentelor sportive de înaltă calitate și programelor educaționale suplimentare.

Cu sprijinul comunității noastre, putem transforma pasiunea și devotamentul acestor tineri în oportunități reale pentru un viitor strălucit. Alătură-te nouă în acest demers pentru a le oferi șansele și resursele de care au nevoie pentru a continua să strălucească atât pe terenul de sport, cât și în școli. Fiecare donație contează și aduce o bucurie imensă în viețile acestor copii și tineri talentați.